Переяслав-Хмельницький

14 июля 2011 | 17:21 Переяслав-Хмельницький
Добавил
0 544

суботу були у Переяслав-Хмельницькому. Встигли побувати лише у Національному історико-етнографічному заповіднику "Переяслав". Можно провести аналогію з нашим Пирогово, але у Переяславі якось все компактніше та експонатів наче більше. Все доглянуте, не багато народу, але багато зелені та квітів :)
Виїхали ми на початку одинадцятої на маршрутці (м. Чернігівська, вартість проїзду - 14 грн., маршрутки відїзжають кожні 20-30 хвилин). Їхали 2 години через пробку у Борисполі. Гуляли по заповібнику десь до початку шостої і, як на мене, того часу було замало. Але ми хотіли ще побачити хоч трошки місто, тому викликали таксі (15 грн. за машину) та поїхали у центр. Центр, де нас висадив таксист, якось не вразив або то був зовсім і не центр :) до того ж втома давала про себе знати, тому ми вирушили до дому. Дорога назад зайняла 1,5 години.
На правах висновку:): Поїздкої задоволена. Обов*язково поїду ЩЕ! Зимою там має бути красиво.
Загальна інформація: Площа заповідника - 3050 га. У його складі 371 нерухома пам'ятка історії й архітектури українського народу, 26 тематичних музеїв різних профілів: історичний, археологічні, літературні, етнографічні, технічні.
"Переяслав" на Википедії
Офіційна сторінка міста Переяслав-